top of page

TRABZON ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ HİZMETE AÇILDI


Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun vizyon projeleri arasında yer alan Trabzon Şehirler Arası Otobüs Terminali, 00.01 itibarıyla faaliyete geçti. Her kesim tarafından çok beğenilen otogarı Trabzon’a kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Zorluoğlu, “Yeni otogar şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.


TRABZON ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ HİZMETE AÇILDI
TRABZON ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ HİZMETE AÇILDI

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon halkı tarafından uzun yıllardır yıkılması istenen ve adeta kanayan yara haline gelen otogar meselesine öncelik vermiş, şehre yakışacak projeyi hayata geçirmek için hemen harekete geçmişti. Geçen sürede her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü Trabzon Şehirler Arası Otobüs Terminali, itibarıyla hizmet vermeye başladı.


TRANSFER HİZMETİ VERİLECEK

Trabzon’a çok güzel ve konforlu bir yapı kazandırdıklarını dile getiren Başkan Zorluoğlu, “Büyük bir titizlikle çalışmalarını tamamladığımız, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikteki yeni otogarımız, bu gece itibarıyla hizmet vermeye başlayacak. Her kesim tarafından beğeni kazanan otogarın önünde de geniş bir rekreasyon alanı bulunmaktadır. Bir otogarın ötesinde, insanların gelip vakit geçirecekleri mekân olarak tasarlandı. Vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması için eski otogardan yeni otogara transfer hizmeti verilecektir. Yeni Trabzon Şehirler Arası Otobüs Terminalimiz şehrimize ve hemşehrilerime hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

YAGEV Haber Merkezi

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page