top of page

YAZZFEST Başladı

Kadıköy Belediye Başkanı Av. Şerdil Dara Odabaşı’nın açılışını gerçekleştirdiği, çocuklar için birbirinden renkli oyun parkurlarının yer aldığı “Yazzfest” başladı. Türkiye’nin en büyük ve en fazla parkur çeşitliliğine sahip oyun alanlarıyla misafirlerini ağırlamaya başlayan festival, 3 Eylül Pazar günü sona erecek.

3 Eylül Pazar günü sona erecek.
YAZZFEST Başladı

"Kadıköy Belediye Başkanlığı tarafından Kalamış Atatürk Parkı’nda çeşitli oyun parkurlarının kurulu olduğu “YAZZFEST” başladı. Okulların da tatil olmasıyla birlikte çocukların sosyalleşeceği, güvenli bir alanda oynamanın keyfini doyasıya yaşayacağı festival, şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. Survivor, modüler park, ağ labirent, twister, mini golf, mini futbol, mini bowling, atölyeler gibi birbirinden eğlenceli oyun alanlarının yer aldığı ve sürpriz etkinliklerin gerçekleştirileceği Yazzfest, yaz boyunca 11.00-23.00 saatleri arasında çocukları misafir edecek. Çocukların zihinsel, fiziksel ve motor gelişimlerini destekleyen oyun parkurlarıyla Yazzfest, çocuklara eğlenceli bir ortam sunuyor.

Festival alanındaki oyun parkurlarından Survivor Parkuru’na 4-8 yaş grubu çocuklar refakatçi ile 8-12 yaş grubu çocuklar refakatçi olmadan katılım sağlayabilecek. Modüler parkura, 2-6 yaş grubu çocuklar refakatçi ile katılırken 6-12 yaş grubu çocuklar refakatçi olmadan oyun alanının keyfine varacak. 3-12 yaş grubu çocukların katılım sağlayabileceği Ağ Labirent için ise refakatçi, ağ içine giriş yapmadan sadece gözlemci olarak katılım sağlayabilecek. Türkiye’nin en büyük ve en fazla parkur çeşitliliğine sahip oyun parkurları Kadıköy Belediyesi’nin organizasyonuyla yaz boyunca Kalamış Atatürk Parkı’nda olacak. 14 Temmuz Cuma günü misafirlerini ağırlamaya başlayan festival, 3 Eylül Pazar günü sona erecek.

YAGEV Haber Merkezi

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page