top of page

TOGG'a Başvurular 29 Mart’ta Sona Eriyor!


Türkiye'nin yerli otomobili Togg'da başvuru süreci bugün saat 17:00'de sona eriyor. Togg ön sipariş sürecine katılmak için yapılan başvurular banka üzerinden e-Cüzdan ile transfer edilecek. Başvuru sonrası noter huzurunda yapılacak olan dijital çekiliş ise bir gün ileriye alınarak 29 Mart'a çekildi. Türkiye'nin gıuru projelerinden biri olan yerli ve milli otomobil Togg'da ön sipariş süreci sona eriyor. Başvuruları banka yoluyla e-Cüzdan'a yapılacak transferler bugün saat 17.00'ye kadar işleme alınacak ve aynı gün saat 22.00'de sipariş sistemi kapanacak.


20 BİNE ÇIKARILDI

Togg'a yoğun talep olmuş, 7 günde 100 bin ön sipariş alınması üzerine harekete geçen Togg, daha önce 12 bin olan akıllı cihaz sayısını 20 bine çıkardı.ÇEKİLİŞ TARİHİ 29 MART

Bunun yanı sıra Togg'un aldığı bir diğer karar da çekiliş süresi oldu. Togg, ön sipariş sürssini bir gün daha uzatarak çekiliş sürecini de ileriye aldı. 29 Mart tarihinde noter huzurunda dijital çekiliş yapılacak.


YEDEK LİSTE OLUŞTURULACAK

Öte yandan Togg 20 bin kullanıcının yanı sıra 20 bin kişi için de yedek liste oluşturacak. İptallerin yaşanması halinde, yedek listedeki kullanıcılar devreye alınacak.


2024 OCAK İTİBARIYLA SİPARİŞLERİNİ ALABİLECEKLER

Ancak, 2023 teslimatları için yedek listeden asıl listeye geçemeyenler 2024 Ocak itibarıyla belirlenecek yeni paket ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X sipariş edebilecekler. Bu siparişi verenler, 2024 Haziran'a kadar herhangi bir çekilişe girmeden akıllı cihazlarını teslim alabilecekler. Asıl ve yedek listede yer alamayan kullanıcıların yaptıkları ön ödemeler ise hesaplarına iade edilecek.

Kaynak: TRT Haber

0 görüntüleme0 yorum

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page