top of page

Emeklilerin bayram ikramiyeleri artacak mı?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan katıldığı canlı yayında emeklilerin bayram ikramiyelerinin artırılmasına yönelik açıklamalarda bulundu. Bakan Işıkhan; "Emeklilerin bayram ikramiyesinin artırılması talebi var, bu adımları atmaya hazırız" dedi.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan NTV televizyonunun katıldığı canlı yayında gündemdeki konulara ilişkin konulara yönelik açıklamalarda bulundu. Emekli ikramiyelerinin artırılmasını talep eden vatandaşların sorularına yönelik Bakan Işıkhan, “Emeklilerin bayram ikramiyesinin artırılması talebi var, bu adımlara atmaya hazırız” dedi.

 


Emeklilerin bayram ikramiyeleri artacak mı?
Emeklilerin bayram ikramiyeleri artacak mı?

“EMEKLİLERİMİZ MÜSTERİH OLSUN”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan emeklilerin taleplerini değerlendirdiklerini ve 5 bin TL ikramiye verdiklerini hatırlatarak "Cumhurbaşkanımızın emeklilere olan teveccühü malum. Emeklilerimizin talep ve ihtiyaçlarımızı önceliklendiriyoruz. Emeklilerimiz müsterih olsun. Gerekli değerlendirmeleri yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Cevdet Yılmaz ve Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile görüşüp gerekli çalışmaları yaparız bu adımları atarız" diye konuştu.

 

"EMEKLİLERİN BAYRAM İKRAMİYELERİNİ ARTIRMAYA HAZIRIZ"

Emeklilerin bayram ikramiyesinin artırılması talebi var, bu adımlara atmaya hazırız. 950 bin EYT'li tekrar çalışma hayatına döndü. 2024'ün sonunda emekli sayısı 16 milyon 400 bin olacak."

YAGEV Haber Merkezi

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page